Close

25. januára 2019

Kam sa stratila Intimita s Otcom?

Mnohí hľadáte v našom kalendári 2019 seminár Intimita s Otcom a pýtate sa nás, prečo ho tam nevidíte.

Robert a Vicki sa rozhodli v roku 2019 nerobiť Intimitu a je dosť možné, že upustia od tohto seminára úplne aj v budúcnosti. Chcú sa viac zamerať na odovzdávanie základného posolstva o Otcovej láske na seminári Otcovo srdce (jednotka).

Väčšina z nás má skúsenosť viacnásobného absolvovania “jednotky” a vieme, že Otec robí vždy nové a aktuálne veci v našich srdciach, aj keď počúvame tie isté prednášky. Jeho konanie je vždy nové, čerstvé, aktuálne a iné. Preto vás pozývame prísť na Otcovo srdce aj viackrát a nechať si meniť srdce Božou láskou.

Zároveň v tíme rozlišujeme a modlíme sa, či vám, drahí priatelia z rodiny Otcovho srdca, neponúknuť inú alternatívu pod vedením domáceho tímu. Uisťujeme vás, že sa včas dozviete, čo bude s našou Intimitou s Otcom ďalej. A ďakujeme vám za pochopenie.

 

One Comment on “Kam sa stratila Intimita s Otcom?

Katarína Rafajová
14. februára 2019 at 14:32

To mi je trochu ľúto, lebo Intimita bola pre mňa veľmi dôležitým a hlavne praktickým rozšírením, pochopením a hlavne návodom ako žiť jednotku – OS. A keďže sme boli len na skrátenom seminári aj s deťmi, tešila som sa, že si to ešte zopakujeme plnohodnotne.
Katka R.

Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *