Close
TÍM
ROBERT A VICKI DE HOXAR

Manželia Vicki a Robert pochádzajú z anglického Liverpoolu. Majú dve dospelé dcéry a štyri vnúčatá. V čase, keď vlastnili hotel, „Božou náhodou“ sa v ňom konal seminár Otcovo srdce. Táto udalosť zmenila smerovanie ich životov a neskôr sami začali cestovať s touto službou. Postupne sa Slovensko stalo jedinou krajinou, do ktorej sa rozhodli prichádzať a slúžiť.

Toto hovoria o sebe oni sami:

„Naše životy zmenilo stretnutie s Otcom v roku 2005. Potom ako sme prijali jeho lásku, chceme ju odovzdávať ďalej. Precestovali sme mnohé krajiny Európy, aby sme šírili posolstvo, že Boh je milujúci Otec, ktorý chce, aby jeho deti prijali jeho lásku. Navštívili sme všetky časti Veľkej Británie, Nórsko, Fínsko, Lotyšsko, Poľsko, Chorvátsko a Holandsko.

Vidíme, že sú obnovené vzťahy v rodinách a manželstvách. Srdcia sú uzdravené, keď sa vyrovnáme s bolesťou minulosti. Zlé návyky už viac nemajú silu kontrolovať naše životy. Ľudia sú oslobodení zo závažných problémov ako alkoholizmus či drogová závislosť. Keď ľudia spoznajú, že sú vrúcne milované deti Boha Otca, ich prežívanie života sa zmení. Vyriešia sa problémy s autoritou, odíde pocit osamelosti, napraví sa nízke sebavedomie a udeje sa ešte veľa iných zmien. Sme nesmierne požehnaní ovocím a veľmi povzbudení tým, čo Otec robí na Slovensku. Modlíme sa, aby ste aj vy prežili život premieňajúce stretnutie s vaším milujúcim Otcom.“

Jeff a Sylvia Scaldwellovci

Jeff a Sylvia sú manželský pár žijúci v anglickom meste Milton Keynes. Majú tri krásne dcéry, ktoré už majú vlastné rodiny. Bohu slúžia na plný úväzok už viac ako 16 rokov. So službou Otcovo srdce začali v roku 2003 po tom, ako spoznali vyučovanie Jacka Frosta a Jacka Wintera o zjavení Otcovej lásky. Od toho momentu sa ich najväčšou vášňou stalo vidieť, ako toto zjavenie bezpodmienečnej lásky milujúceho Otca prináša uzdravenie do celej Európy. 

Jeff a Sylvia hovoria:

Pozývame vás, aby ste prišli a pridali sa k nám na úžasnú cestu s Otcom. Je toho oveľa viac. Sme stále hladní po väčšom. Väčšom zjavení. Hlbšej skúsenosti jeho lásky. Väčšej slobode od väzenia našich strachov, našej neistoty a našej zranenosti. Nie sme zajatci, sme milované deti nášho nebeského Otca.

Toto zjavenie je o nájdení nášho miesta v Otcovom srdci, o nájdení nášho domova a istoty v Otcovej láske. Otcova láska je viac ako vyučovanie, je oveľa viac ako rozumové poznanie – je to zjavenie a niečo, čo môžeme zakúsiť. Otec nechce, aby sme len vedeli, že nás miluje, ale chce, aby sme žili v každodennej skúsenosti jeho lásky.“

Father's House Europe
Slovenský tím

Súčasťou zahraničného tímu je dnes už aj tím slovenský. Ľudia, ktorí boli kedysi pritiahnutí na seminár kvôli vlastnému smädu a hladu po Otcovej láske, boli nasýtení a dnes sami túžia dávať ďalej z prameňa jeho živej vody. 

„Náš slovenský tím tvoria ľudia z rôznych oblastí, profesií, ale počas služby druhým na seminári ide naša práca bokom. Sme tam, lebo túžime byť nástrojmi v Otcových rukách. Nedokážeme obmäkčiť zatvrdnuté srdce alebo uzdraviť zranenia minulosti, ale vieme, že máme Otca, ktorý má slabosť na svoje deti a toto všetko robí, či už s nami alebo bez nás. V súčasnosti má náš slovenský tím vyše 50 ľudí, za čo sme veľmi vďační. Našou víziou je, aby sme raz mohli viesť semináre bez pomoci zo zahraničia. Už máme za sebou zopár samostatných víkendových výjazdov na Slovensku. Tento tím máte možnosť spoznávať počas seminárov v rôznych variáciach, ale všetci snívame rovnaký sen o tom, že Otcova láska bude rozliata do každého kúta na Slovensku.” (Ivona Roncová)


V sekcii „Členovia tímu“ postupne predstavíme našich dobrovoľníkov: modlitebníkov, tlmočníkov, chváličov, pomocníkov, ktorých profily zverejňujeme na pokračovanie v newsletteroch Otcovho srdca pre Slovensko.

Členovia tímu